pt. Kwi 19th, 2019
dron tello

Słyszeliście o Tello?

Chcecie wiedzieć, co sprawia, że Tello jest absolutnym hitem? Prawdopodobnie dlatego, że ma wszystko, co najlepsze w swoim maleńkim korpusie. Przyjrzyjmy się więc, co sprawia, że dron jest tak popularny.

Aplikacja Tello

Czy nigdy nie pilotowałeś drona? Nie ma problemu! Aplikacja Tello sprawia, że wszystko jest bardzo proste zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Nawet jeśli jesteś nowy w dronach, możesz po prostu wyciągnąć telefon i latać z intuicyjnym systemem sterowania. Imponujące manewry można wykonać jednym dotknięciem ekranu!

Tallo Aplikacja

Niezwykle lekki

Ten niewiarygodnie mały dron mieści się w dłoni i waży tylko około 80g (śruby napędowe i bateria w zestawie). Jednak jego trwała konstrukcja w połączeniu z technologiami DJI zapewnia, że zawsze możesz bezpiecznie latać. Wystarczy wyjąć go z torby i dobrze się bawić.

Wykonuj latające akrobacje

Poczuj się jak Jedi! Jak fajnie jest zacząć latać, bez wysiłku rzucając Tello w powietrze z Throw&Go! Ale to tylko dla początkujących; można również wykonać osiem różnych trików przesuwając palcem po ekranie, jak również pozwalając mu latać w górę i w dół z ręki w trybie odbicia (Bounce Mode).

Dron tello - start

Kompatybilność zestawu słuchawkowego VR dla smartfonów

Czujesz się gotowy na przygody? Tello może transmitować na żywo wideo do kompatybilnych wirtualnych zestawów słuchawkowych (VR), abyś mógł latać w zapierającym dech w piersiach widoku z perspektywy pierwszej osoby.

Bezpieczne latanie w pomieszczeniach

Tello jest super bezpieczne dzięki swojemu oprogramowaniu i zabezpieczeniom sprzętowym. Za pomocą jednego dotknięcia może on automatycznie startować/lądować; jego system pozycjonowania wizyjnego ułatwia precyzyjne poruszanie się, a gdy poziom naładowania akumulatora jest niski, alarmy znikną. Co więcej, nawet w przypadku utraty połączenia, Tello może bezpiecznie lądować dzięki zabezpieczeniu awaryjnemu.

13 min czasu lotu

Wydajna bateria Tello oferuje imponująco długi czas lotu, dzięki czemu jest to jeden z najdłuższych czasów lotu w kategorii mini-drone.

Dron tello

Programowalne

Możesz nauczyć się podstaw programowania podczas zabawy. Używając Scratch, systemu kodowania MIT, będziesz w stanie zaprogramować własne wzory lotów za pomocą Tello. Jeśli jesteś bardziej zaawansowanym użytkownikiem, możesz użyć Tello SDK do tworzenia aplikacji. Znajdziesz w Tello najmniejszy, a jednocześnie najmądrzejszy dron, jakim kiedykolwiek latałeś.

Nie możesz się doczekać, aby móc wykorzystać możliwości drona? Pobierz sobie aplikację Tello, aby dowiedzieć się, jak niesamowity może być latający dron!

Kategorie